Київ випустив букварі для першокласників - 17 Серпня 2011 - kosarschool

Головна » 2011 » Серпень » 17 » Київ випустив букварі для першокласників
09:27:54
Київ випустив букварі для першокласників

Київ випустив букварі для першокласниківВсі столичні першокласники цього року отримають нові букварі, випущені в рамках міської програми "Київський підручник", яка фінансується за рахунок міського бюджету. Про це повідомила на колегії КМДА начальник Головного управління освіти і науки Київської міськдержадміністрації Віра Горюнова.

"За підручниками у нас окрема програма. Вже є сигнальний примірник Київського букваря. Це наш проект "Київський підручник". Ми його реалізуємо за рахунок київської міської влади. У цьому році 3,5 млн грн виділені на проект", - поінформувала В.Горюнова.

"Міністерство освіти вже букварі давно не випускає, тому ми випустили свої київські. Книги надруковані на кожного першокласника. 25000 ми випускаємо в цьому році і будемо мати перший рік такі букварики", - зазначила В.Горюнова.

http://www.osvita.org.ua/news/59262.html?from=subscribe
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 623 | Додав: hospitable | Теги: 1 клас, Букварі | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 2
2  
Да, видели бы Вы этот новый "Буквар". Бедные дети! Шрифт маленький (напрягайте дети зрение вы не старики), Да и зачем было менять класику? Где делись в заглавии странички большие буквы а под ними элементарные слова по слогам (ма-ма, ма-мы, ма-мо) и т.п. А сейчас что? Сразу текс идёт - зачем тогда школа, если к такому букварю нужно уже знать все буквы и уметь читать на уровне 3 класса! Вот так мышлители!
Я понимаю если бы мы были все отсталыми дураками, и наш старого образца "Буквар" был в этом виновником, а так всё делают для того что бы наши дети чувствовали себя дебилами с самого малого. СПАСИБО ТАБАЧНИК!

1  
book

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]