Головна » 2011 » Грудень » 10 » Вже з початкової школи українських дітей вчитимуть правознавства
15:10:54
Вже з початкової школи українських дітей вчитимуть правознавства
З 1 вересня 2012 року початкова школа в Україні починає жити і працювати за новими стандартами і програмами. Уже в початковій школі діти мають засвоїти елементарні знання про державу, закони, права і обов’язки громадян. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський.

Борис Жебровський закликав вчителів, юристів долучитися до написання нового покоління програм та підручників з правознавства відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Він наголосив на великому значенні правової освіти через позашкільну роботу. У багатьох державах, у тому числі й Україні, для батьків за пропуски дітьми уроків без поважних причин передбачено грошові штрафи. У минулому році у нашій країні за це до відповідальності притягнуто майже 2,7 тис. батьків та осіб, які їх заміняють. Розміри штрафів в Україні - від 17 до 51 гривні. У Бельгії за аналогічне порушення - 125 євро.

Виходячи із зазначеного, Борис Жебровський запропонував уважно переглянути законодавство в цілому щодо відповідальності сім’ї за виховання дітей.

За матеріалами: Освітній портал  Освіта та наука в Україні
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 394 | Додав: hospitable | Теги: право, штраф, початкова школа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
wink

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]