Головна » Файли » Учням 4 класу » Психологічна підтримка

Все можливо, якщо захотіти
03.08.2011, 19:45:38

 Сьогодні - ти учень (учениця) четвертого класу, а це означає, що стоїш на останній сходинці початкової школи. Позаду вже три роки навчання, а це означає, що ти - розумна, кмітлива дитина, вже добре адаптована до умов школи. Та попереду ще рік навчання і перехід до середньої ланки у шкільній освіті. Тебе можна привітати, бо ти вже - дорослий (доросла), у порівнянні з іншими в початковій школі. 

Спочатку звикни до того, що навчального матеріалу стає трохи більше, тому для підготовки домашніх завдань треба більше зусиль. Та це не означає, що цілий вечір треба  сидіти з уроками. Свіже повітря, заняття фізичними вправами і правильний розклад дня дуже важливі.

Вироби собі звичку не переходити до вивчення наступного матеріалу, якщо не зрозумів попередній. Для цього не бійся підходити до вчительки і перепитуй те, що не зрозуміло. Якщо соромишся, то зроби це після уроків.

Виховуй у себе любов до читання. Швидке читання - важливе у старшій школі, бо там ти вивчатимеш такі уроки, як ( українська і зарубіжна література, історія, біологія, географія тощо), які вимагатимуть від тебе читання і розуміння статей, творів.

На уроках будь активним (активною), бери участь в обговореннях, готуй проекти, виходь до дошки для розв"язування завдань, активно працюй у групах. Це тобі допоможе в подальшому позбутися сором"язливості, коли вчителів буде багато. А твоя перша вчителька тобі в цьому допоможе. 

В тебе все вийде добре, тільки треба захотіти. Я в тебе вірю, мій юний друже.

Категорія: Психологічна підтримка | Додав: hospitable | Теги: адаптація до 5 класу
Переглядів: 299 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
heart З любов"ю до учнів четвертого класу.
Головне бути доброю людиною, тоді все в житті буде легко... wink

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]