Головна » Дошка оголошень » Оголошення сайту » Конкурс

Конкурс для шкіл "Розуміємо права людини"
Інформація | 23.08.2011, 13:16:23

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує шкільні заклади взяти участь у конкурсі на участь у семінарі навчального курсу "Школа – територія прав людини"


Курс є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, психологи, соціальні педагоги, директори чи заступники директорів шкіл, які готові розвивати підходи до управління школою, організації навчально-виховного процесу на принципах прав людини і демократії.

Семінар є складовою навчального курсу, в якому матиме змогу взяти участь школа. Семінар проходитиме з 7 по 13 жовтня 2011 року у м. Чернігів.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку.

Претендентами на участь у цьогорічному конкурсі не можуть бути учасники минулих заходів програми "Розуміємо права людини".

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми необхідно на сайті організаторів.

Також, учасники мають надати лист від навчального закладу, що підтверджує готовність школи брати участь у всіх етапах та заходах курсу, інформацію про навчальний заклад, короткий опис роботи школи у сфері утвердження поваги до прав людини.

Конкурсні документи необхідно надати не пізніше 20 вересня 2011 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://edu.helsinki.org.ua/За матеріалами: Освіта.ua
Додав: hospitable | Контактна особа: Гельсінська спілка з прав людини E W | Теги: права людини
Переглядів: 799 | Розміщено до: 20.09.2011 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 hospitable  

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]