Головна » 2011 » Листопад » 8 » Порядок проведення обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2011)
21:38:37
Порядок проведення обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2011)

 

1.     Ознайомлення членів журі з матеріалами, надісланими учасниками на конкурс.

На обласний етап запрошуються 12 конкурсантів

Перший день змагань

1. Безпосереднє спілкування членів журі з конкурсантами та організація проведення конкурсних випробувань, які включають письмову роботу, майстер-клас та співбесіду.

- Письмова робота  передбачає перевірку фахової підготовки учасників конкурсу, володіння ними методикою викладання предмета та загальної ерудиції, а також виконання творчого завдання. Форма проведення роботи визначається журі. Тривалість – 1,5 години.

- Майстер-клас «Я роблю це так» є однією з форм презентації досягнень конкурсанта як педагога, де він виконує роль «вчителя вчителів», розкриваючи методи своєї роботи та оригінальні ідеї. При проведенні майстер-класу конкурсант повинен вибрати таку форму проведення, яка б захопила аудиторію. Тривалість – 15 хвилин.

-  Співбесіда, яка передбачає дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель. Кількість питань визначаються журі.

Другий день змагань:

 

-         Проведення уроку у навчальних закладах, запропонованих організаторами конкурсу (день проведення, тема уроку та клас визначаються напередодні жеребкуванням).

Урок повинен бути ілюстрацією представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій та здатності розробляти нові. Від конкурсанта вимагається чітке і конкретне формулювання мети, завдань і визначення типу уроку. Безпосередньо після уроку проводиться його самоаналіз.

-         Проведення конкурсантами самоаналізу уроку.

Самоаналіз – це власний аналіз і оцінка уроку в цілому та окремих його сторін. Протягом 10 хвилин вчитель аналізує хід уроку, результати своєї та учнівської діяльності на уроці, оцінює особливості та рівень підготовки учнів. Порівнює з уроками, які проводить у своїх класах, ділиться методичними знахідками, які не вдалося використати, вказує на свої помилки та прорахунки. При цьому члени журі можуть задавати питання для одержання додаткової інформації про хід та результати діяльності вчителя і учнів на уроці.

Категорія: Конкурс "Вчитель року" | Переглядів: 847 | Додав: hospitable | Теги: зразок 2011, Конкурс, обласний етап, Вчитель року | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
wacko

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]