Головна » Каталог сайтів » Сайти педагогічних коледжів України

У категорії сайтів: 4
Показано сайтів: 1-4

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Сайт знайомить з історією Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка: основними подіями, видатними постатями. Наявні на сайті відеоматеріали та презентації, велика фотогалерея.
Сайти педагогічних коледжів України | Переходів: 191 | Додав: Олег Кущ | Дата: 25.03.2016

Інформація про сайт

Сайт, створений 2011р. для всіх без винятку бажаючих які ставлять собі за мету, вивчення всього, що так чи інакше пов'язане з інформатикою, математикою, фізикою, педагогікою, уроками, заняттями... Даний сайт допоможе всім учасникам придбати щось  для себе. Кожен з відвідувачів цього сайту, може внести свою вагому частину в його розвиток. На сайті - можна викладати різного роду матеріали які могли б допомогти початківцям викладачам з різних предметів, студентам при складанні сценаріїв коледжних свят, в розробці відкритих уроків, занять різних предметів, класних годин, презентацій, лекцій, лабораторних (практичних) робіт. На сайті не допускається образа відвідувачів у будь-якій формі, як з боку самих відвідувачів, так і з боку адміністраторів і модераторів. Будь-які образлива висловлювання чи дія - негайно буде припинятися, щоб відвідувачі не відчували дискомфорту від проведення часу на сайті. Відповідальність за образливу поведінку в першу чергу, лежить на самих відвідувачів так, що перед тим як Ви все - таки намагаєтеся, щось зробити подібне - подумайте декілька разів, грунтуючись на старій Італійської приказці "У той момент коли ти маєш когось, хтось має тебе ". Так що давайте будемо взаємно ввічливими та будемо поважати один одного, хоча б на сторінках - цього сайту.

Сайти педагогічних коледжів України | Переходів: 458 | Додав: Kosar | Дата: 19.12.2011

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету – державний вищий педагогічний навчальний заклад, який функціонує як структурний підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету та безпосередньо підпорядкований Міністерству освіти і науки України, створений Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудні 1998 року №1973 на базі Сарненського педагогічного училища Рівненського державного педагогічного інституту.
Сайти педагогічних коледжів України | Переходів: 1048 | Додав: Косарскул | Дата: 08.09.2011