В цьому році Новий рік захотілось відзначити особливо і незвично: учні сиділи за круглими столами, як на телевізійних вогниках, клас був святково прикрашений, у святі брали участь не учні, а й батьки... Хай кожен візьме для себе щось особливе, може вірш, а може ідею....
Зсилка на скачування:http://depositfiles.com/files/6rrmltfqt
|
Як зустрічають Новий рік люди всіх земних широт Кожного місяця в різних кутках Землі, люди за звичаями предків, святкують Новий рік – найбажаніше, любиме й веселе свято. Скільки народів – стільки і звичаїв та традицій 1. Люди Європи відзначають Новий рік 1 січня. Ця традиція запозичена у стародавніх римлян. 2. На русі, у стародавні часи, Новий рік зустрічали ранньою весною, з квітучою вишнею. 3. У Франції з 1793 року Новий рік розпочинався з 22 вересня, Наполеон пізніше скасував це нововведення. 4. В Англії до 1752 року Новий рік розпочинався 26 березня. За декілька днів до свята по вулицях Лондона ходять співаки, які виконують народні пісні. 5. В Індії взагалі для цього свята немає єдиного дня: в одних районах восени відзначають свято вогнів – Дивалі. На підвіконнях ставлять багато світильників і запалюють їх святкової ночі. 6.
...
Читати далі »
|
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Маланка або Меланка —
українське народне свято напередодні "старого" Нового року або святого
Василія Великого (14 січня). Традиційний обряд із використанням масок та
костюмів, які більшість ряджених роблять власноруч.
...
Читати далі »
|
Треба зважати на те, що часом одна лише літера ( а в мовленні - звук) змінює значення слова. І тому, бажаючи успіху, не слід казати: "Бажаю вдачі!". Бо ВДАЧА - це характер, а успіх - УДАЧА. Так само однією лише літерою різняться слова "УКЛАД" і "ВКЛАД". Уклад - це порядок, устрій, а вклад - це внесок, лепта. Будьмо грамотними у мовленні і під час письма. Бажаємо удачі!!!
Украї́нська (руська) мо́ва (МФА: [ukrɑ'jɪnʲsʲkɑ 'mɔwɑ]) — мова корінного населення України. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Є державною мовою в Україні, офіційною мовою Придністров'я. Поширена також в Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, Казахстані, Аргентині, Бразилії, Великій Британії, Канаді, США та інших країнах, де мешкають українці. Виникла на основі південних діалектів розмовної мови Київської Русі.
Правила української мови регулює Національна академія наук України, зокрема Ін
...
Читати далі »
|
Народження держави
Нова незалежна держава Україна з"явилася на політичній карті світу 24 серпня 1991 року. Саме в цей день позачерговою сесією Верховної Ради Української РСР було проголошено Акт про незалежність нашої країни.
Проведений 1 грудня 1991 року всеукраїнський референдум підтвердив цей історичний вибір більш ніж 90% голосів. Того ж дня відбулися
...
Читати далі »
|
З Днем Незалежності, Україно!!!
Нова незалежна держава Україна з"явилася на політичній карті світу 24 серпня 1991 року.
...
Читати далі »
|
23 серпня - День Державного Прапора України
|
Хрещення Русі Володимиром Святим
| |